سگ آپارتمانی

سگ آپارتمانی

سگ آپارتمانیسگ آپارتمانی

سگ آپارتمانی

نژاد سگ آپارتمانی، سازگار با محیط کوچک است در واقع سگ آپارتمانی با محیط های کوچک و پر رفت و آمد بیشترین سازگاری را دارد. اندازه فضای زندگی شما تنها مورد توجه نیست زیرا بسیاری از سگهای نژاد بزرگ از سطح فعالیت کمتری برخوردار هستند و از استراحت روی مبل بسیار خوشحال هستند نژادهای سگ وجود دارد که به انرژی زیاد و فضای زیادی نیاز دارند ، بنابراین ممکن است برای آپارتمان کوچکتر مناسب نباشد. برخی از نژادهای کوچک سگ با انرژی زیاد از زمان بازی در محیط داخلی آپارتمان  یا پیاده روی سریع راضی هستند هم چنین اندازه سگ شما به تنهایی ملاک نیست. برای انتخاب بهترین نژادهای سگ آپارتمانی علاوه بر سایز سگ باید فاکتورهایی مثل سطح انرژی، میزان سروصدا ی سگ و حتی برخی ویژگی های اخلاقی مثل مهربان و اجتماعی بودن سگ  را  هم در نظر گرفت.

یکی از مواردی که شاید بتواند کمی انرژی و نشاط به زندگی کسل کننده آپارتمانی اضافه کند، داشتن یک حیوان خانگی دوست داشتنی است. امروزه سگ ها جزو محبوب ترین حیوانات خانگی هستند، اما طبیعتا نگهداری برخی از نژادهای سگها با نیازهای مخصوص به خود و ایجاد سر و صدا در محیط کوچک آپارتمان میسر نیست. همین امر باعث شده است که نژادهای به خصوصی از سگ‌ها بتوانند عنوان بهترین نژاد سگ های آپارتمانی را به خود اختصاص دهند آموزش پذیری یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ها در انتخاب بهترین نژاد سگ آپارتمانی برای زندگی شهری آپارتمان نشینی است.

سگ آپارتمانی از نژاد های زیادی موجود است که در مراکز خرید و فروش سگ می توانید آن ها را به سرپرستی بگیرید. سگ های آپارتمانی انواع مختلف دارندکه ما شما را با تعدادی از آن ها آشنا می کنیم. اما قبل از آن که سگی را به سرپرستی بگیرید به چند نکته باید توجه کنید. برای مثال:

  • آیا توانایی این را دارید که نیاز های سگ را تامین کنید؟
  • آیا از پس مخارج آن بر می آیید؟
  • در روز چند ساعت می توانید برای سگ خود تایم بگذارید؟
  • آیا افراد خانواده شما، نسبت به سگ حساسیت دارند؟
  • بهترین نژاد سگ که برای شما مناسب است، چه نژادی است؟
  • سگ شما قرار است که سگ خانواده باشد یا سگ گارد؟ سگ نگهبان یا قرار است همبازی کودک باشد؟
  • آیا شما به ریزش مو سگ ها حساسیت ندارید؟

نوشته های مشابه