گربه خانگی

گربه بیرمن

گربه بیرمن

گربه بیرمن

بیرمن ها، گربه های بسیار آرام و مطیعی می باشند که به دنبال صاحب خود از یک اتاق به اتاق دیگر می روند. برای برقراری ارتباط با آن ها با صدایی آهسته صحبت کنید بیرمن ها درای پوششی ابریشمی هستند، و همچنین طول مو در این نژاد متوسط می باشد. بیرمن ها سری گرد و گوشی متوسط دارند، چشم بیرمن ها به رنگ آبی روشن بوده و دارای ۴ پای سفید است که انگار دستکشی سفید پوشیده اند.بدن بیرمن ها رنگ پریده می باشد و به وسیله ی نقطه هایی تیره پوشش داده شده است. روی پیشانی بیرمن ها طرحی شبیه به M دیده می شود بیرمن ها بسیار مطیع می باشند و این بدان معنا نیست که آنها خنگ هستندبیرمن هاا نژادی با هوش بالا بوده و بسیار کنجکاو هستند. آنها به کشف کردن محیط زندگی خود علاقه دارند.بیرمن ها زمان شام خود را با صدایی آهسته و لطیف گوش زد می کنند و لذت می برند از اینکه او را نوازش کنید. آنها عاشق این هستند که بغل شما استراحت کرده و بخوابند.

گربه هایی از نژاد بیرمن، صدای بسیار لطیفی دارند که در مواقع گشنگی و نیاز به توجه، با استفاده از صدای ملایمی نیاز خود را به اطلاع شما می رساند گربه های بیرمن دارای یک پوشش خارجی ابریشمی با طول متوسط است که شباهت زیادی به اشکال نژاد سیامی دارد یک گربه زیبا که دارای اصل و نصب و تاریخچه جالبی است گربه بیرمن است. گفته شده است که گربه مقدس برمه، که در بعضی از مواقع بیرمن نامیده می شود با مداخله یک الهه با چشم های آبی ظاهر چشمگیر و زیبای خود را بدست آورده است .

یکی دیگر از نام‌های گربه بیرمن “برمه مقدس” است. این نژاد موهای بلند و رنگی دارد که حالتی ابریشمی دارد. چشم‌های بیرمن رنگ آبی بسیار زیبایی دارد شما باید هفته‌ای یکبار موهای بیرمن را شانه بزنید تا موهای اضافی بریزد نگهداری بیرمن در محیط خانه و دوری از محیط‌های آلوده بسیار ضروریست همه گربه های بیرمن وقتی به دنیا می آیند سفید رنگ هستند و زمانی که به سن بلوغ می رسند، به رنگ ثابت خود دست پیدا می کنند چشم های بیرمن در اندازه متوسط، براق و آبی رنگ است و بینی برجسته و رومی شکلی دارد گربه های بیرمن گربه های خوش مشرب، باهوش، کنجکاو، با رفتاری دوستانه و آرام هستند.

نوشته های مشابه